Ремонт трубопроводу. Захист трубопроводів

Українська виробнича компанія «Поліпромсинтез» є провідною в області розробки і виробництва композиційних полімерних систем для трубопровідного транспорту.

Композитні підсилюючі бандажі та зовнішнє антикорозійне термостійке покриття виробництва «Поліпромсинтез» дозволяє вирішувати складні завдання при будівництві нових і ремонті магістральних і технологічних трубопроводів нафтогазового комплексу України, які вже працюють.

Унікальна технологія і застосування високотехнологічних матеріалів сприяють підвищенню якості виконання робіт і значного зниження їх вартості.

У розробці, впровадженні та науково-технічному супроводі виконуваних робіт беруть безпосередню участь співробітники Івано-Франківського Національного Технічного Університету Нафти і Газу (м. Івано-Франківськ), «СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ» (м. Київ), Центр Сертифікації і Контроля Якості Будівельних Об'єктів Нафтогазового Комплексу (м Дніпро).

Композитні підсилюючі бандажі «Поліпромсинтез»

Композитні підсилюючі бандажі «Поліпромсинтез» призначені для вирішення важливих завдань, що виникають в процесі будівництва та експлуатації магістральних і технологічних трубопроводів:

• Ремонт різних типів локальних дефектів сталевого трубопроводу:

 • зовнішньої корозії стінки труби;
 • внутрішнього розшарування стінки труби;
 • механічних пошкоджень;
 • дефектів зварних швів.

• Підвищення надійності і збільшення несучої здатності трубопроводу в місцях порушення мінімально безпечних відстаней (охоронних зон) до об'єктів промислового і сільськогосподарського призначення;

• Збільшення значення граничного (руйнівного) тиску на протяжних ділянках трубопроводу, що дозволяє підвищити категорію ділянки трубопроводу.

Термін служби композиційних підсилюючих бандажів ППС, без втрати міцності і експлуатаційних характеристик, становить не менше 50 років.

Технологічні переваги при виконанні робіт з встановлення композиційних підсилюючих бандажів ППС:

 • немає необхідності в зупинці перекачування продукту по трубопроводу;
 • можливість встановлення бандажів ППС на ділянках практично необмеженої довжини;
 • роботи виконуються без застосування дорогих машин, спец. техніки та обладнання.
 • Роботи з встановлення композитних підсилюючих бандажів «Поліпромсинтез» виконуються відповідно до технічних умов ТУ У 22887593.006-2000 «Ремонт магістральних і технологічних трубопроводів композитними підсилюючими бандажами «Поліпромсінтез», а також до інструкції «Інструкція з ремонту дефектних ділянок трубопроводів з використанням композитних підсилюючих бандажів». Технічні умови і інструкція були розроблені фахівцями компанії «Поліпромсинтез» спільно з Науково-дослідним Інститутом Проблем Надійності Нафтогазопроводів (м. Івано-Франківськ), і узгоджені з НАК «Нафтогаз України», Держнаглядохоронпраці України, Міністерством охорони здоров'я України. ТУ У 22887593.006-2000 зареєстровані Держстандартом України 23.11.2000 р.

  Композитні підсилюючі бандажі «Поліпромсинтез» пройшли повний комплекс випробувань і сертифіковані Центром сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій «СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ» (м. Київ), Центром сертифікації та контролю якості будівництва об'єктів нафтогазового комплексу (м. Дніпро), а також досліджені на грибостійкість в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України.

  Компанія «Поліпромсинтез» у співпраці з НДІ нафтогазових технологій (м. Івано-Франківськ) розробляє нові технології, проводить цільові дослідження і роботи, пов'язані зі збільшенням терміну експлуатації трубопроводів на об'єктах нафтогазового комплексу.

  Посилення балочного переходу газопроводу «КС« Долина»- ПСГ Більча-Волиця» через р. Сукіль в опорних перетинах

  Посилення несучої здатності ділянки МГ «Долина-Ужгород-Державний кордон II» ДУ в місцях порушення розмірів охоронної зони

  Посилення ділянки магістрального газопроводу «Київ-Брянськ» для переведення з категорії IV до категорії B

  Ремонт магістрального газопроводу композитними підсилюючими бандажами

  Композитні підсилюючі бандажі на звареному стику

  Ремонт магістрального нафтопроводу «Дружба» композитними бандажами

  Зовнішнє антикорозійне термостійке покриття посиленого типу «Поліпромсинтез»

  Компанія «Поліпромсинтез» виробляє зовнішнє антикорозійне термостійке покриття посиленого типу, що має цілу низку переваг. Дане покриття використовується для будівництва і ремонту магістральних і технологічних трубопроводів. Завдяки впровадженню нових технологій, покриття «Поліпромсинтез» знайшло широке застосування для ізоляції лінійної частини трубопроводу, переходів «земля-повітря», підводних переходів, елементів запірної арматури, а також зварних стиків.

  Зовнішнє антикорозійне покриття «Поліпромсинтез» виконується відповідно до технічних умов ТУ У 22887593.005-2000 «Труби сталеві із зовнішнім протикорозійним покриттям «Поліпромсінтез» та інструкцією «Інструкція з технології ізоляції труб та зварних стиків за допомогою покриття «Поліпромсінтез». Технічні умови і інструкція узгоджені з НАК «Нафтогаз України», Держнаглядохоронпраці України, Міністерством охорони здоров'я України. ТУ У 22887593.005-2000 зареєстровані Держстандартом України 19.10.2000 р.

  Ізоляційне покриття «Поліпромсинтез» пройшло повний комплекс випробувань і сертифіковане Центром сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій «СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ» (м. Київ), Центром сертифікації та контролю якості будівництва об'єктів нафтогазового комплексу (м. Дніпро), а також досліджене на грибостійкість і стійкість до агресивної дії морської води.

  З моменту впровадження розробок у виробництво нова технологія знайшла широке застосування на об'єктах нафтогазового комплексу країни. Серед наших замовників: Управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз», «Прикарпаттрансгаз», «Харківтрансгаз», «Львівтрансгаз», «Черкаситрансгаз», ЗАТ «Газтранзит», ДП «Трансбалкан Україна», ДАТ «Чорноморнафтогаз», ВАТ «Укртранснафта», ВАТ «Укрнафта», ДК «Укргазвидобування».

  Ізоляція лінійної частини газопроводу «Анан’їв-Ізмаїл» (II нитка) на вузлах підключення до діючого газопроводу «Анан'їв-Тираспіль-Ізмаїл»

  Ізоляція зварних стиків, відводів, елементів запірної арматури на КС «Долина»

  Ізоляція зовнішнім антикорозійним термостійким покриттям на КС «Краснопілля»

  Ізоляція трубопроводу на реконструкції підводного переходу газопроводу «ШДО-1» через Хаджибейський лиман

  Ремонт ізоляції газопроводів «Армянськ-Джанкой», «Джанкой-Сімферополь», «Красноперекопськ-СПЗГ» на ділянках «земля-повітря» і повітряних переходів