Новини

Нові ванни для нижніх і верхніх кінцівок на Медфорумі 2021

На виставці IMF Міжнародний Медичний Форум в травні 2021 р. були презентовані нові бальнеологічні ванни, розроблені компанією "Поліпромсинтез". Це місцеві гідромасажні ванни: Aquasmart - ванна для нижніх кінцівок, і Oasis - ванна для верхніх кінцівок. Обидві ванни виконані в сучасному дизайні і оснащені покращеними в порівнянні з аналогами гідромасажними системами. Нові ванни викликали велику зацікавленість серед представниківй медичних установ - відвідувачів виставки. 

Гідромасажні місцеві бальнеологічні ванни Aquasmart і Oasis доступні до замовлення і чекають своїх покупців!

Oasis нова бальнеологічна ванна для верхніх кінцівок

Розроблено і запущено у виробництво нову бальнеологічну ванну для верхніх кінцівок Oasis. У порівнянні з попередньою моделлю, ванна відрізняється покращеною системою гідромасажу. Крім звичних гідромасажних форсунок на бічних стінках, на дні ванны Оазис розташовані 100 міні форсунок-дюз. Таким чином, вдалося домогтися істотного підвищення ефективності від гідромасажних процедур для рук. 

Бальнеологічна ванна для рук Oasis вже доступна до замовлення! Її вартість - 76000 грн.

Нова ванна для ніг AQUASMART на InterCHARM-Україна 2020

На виставці InterCHARM-Україна 2020 було презентовано нову розрабку компанії "Поліпромсинтез" - бальнеологічну ванну для нижніх кінцівок "Aquasmart". Ванна по-своєму унікальна, оскільки поєднує в одній конструкції чашу ванни і сидіння з можливістю розвороту при посадці.

у порівнянні з попередніми моделями, нова ванна для нижніх кінцівок має удосконалену форму для максимально комфортного розміщення ніг і ефективної дії гідромасажних струменів. Гідромасажна система містить 24 гідро форсунки. Крім форми, розроблено нову систему наливу і зливу води з ванни, для зниження витрат часу на ці процеси.

Корисний об'єм ванни - лише 60 л. Таким чином, собівартість процедури стала економнішою і дозволить покращити економічні показники при обслуговуванні пацієнтів.

Бальнеологічна ванна для ніг Aquasmart може бути виконана в різних варіантах кольору, за бажанням замовника.

Більш детальну інформацію про нову ванну можна знайти в розділі "Обладнання для гідротерапії" цього сайту, або на сайті www.hydrotherapy.com.ua.