Новини

Нова ванна для ніг AQUASMART на InterCHARM-Україна 2020

На виставці InterCHARM-Україна 2020 було презентовано нову розрабку компанії "Поліпромсинтез" - бальнеологічну ванну для нижніх кінцівок "Aquasmart". Ванна по-своєму унікальна, оскільки поєднує в одній конструкції чашу ванни і сидіння з можливістю розвороту при посадці.

у порівнянні з попередніми моделями, нова ванна для нижніх кінцівок має удосконалену форму для максимально комфортного розміщення ніг і ефективної дії гідромасажних струменів. Гідромасажна система містить 24 гідро форсунки. Крім форми, розроблено нову систему наливу і зливу води з ванни, для зниження витрат часу на ці процеси.

Корисний об'єм ванни - лише 60 л. Таким чином, собівартість процедури стала економнішою і дозволить покращити економічні показники при обслуговуванні пацієнтів.

Бальнеологічна ванна для ніг Aquasmart може бути виконана в різних варіантах кольору, за бажанням замовника.

Більш детальну інформацію про нову ванну можна знайти в розділі "Обладнання для гідротерапії" цього сайту, або на сайті www.hydrotherapy.com.ua.

MUSA Riva Pool нова прямокутна акрилова ванна

Ванна Муза має бездоганну сучасну форму і максимально зручна для разміщення в ній. Ванна представлена в двох найбільш популярних розмірах: 170х75 см і 150х75 см. Глибина ванни - 39 см. Більш детальну інформацію стосовно цієї ванни, можливих комплектаціях гідромасажними системами, можна знайти на наших сайтах: www.rivapool-shop.com, www.rivapool.com. 

Обладнання для гідротерапії Поліпромсинтез на весняних виставках 2019

В квітні 2019 р. наше обладнання було презентовано на двох виставках - Estet Beauty і Медичний форум. Дякуємо всім гостям виставок за інтерес до нашої продукції і сподіваємось на плідну співпрацю. До зустрічі на Інтершармі у вересні!