Про компанію

Производитель ванн Полипромсинтез

Виробництво акрилових і бальнеологічних ванн

ТОВ «Поліпромсинтез» - провідний український виробник акрилових гідромасажних ванн і обладнання для гідротерапії. Компанія заснована в 1995 році і успішно развивається на ринках України, Росії, Білорусії, Казахстану і Грузії. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво акрилових ванн з системами гідроаеромасажу, обладнання для гідротерапії, а також підсилення, ремонт і ізоляція трубопроводів.

Виробничі потужності підприємства, розміщені в Київській області, устатковані самим сучасним обладнанням.

У виробництві використовуються найбільш передові технології, высокоякісну сировину і комплектуючі від провідних європейских постачальників, що забезпечує стабільно високу якість продукції. Спеціалістами компанії постійно проводиться робота по розширенню асортименту виробляємих бальнеологічних і акрилових ванн шляхом розробки нових моделей і типів продукції.

Компанія "Поліпромсинтез" виробляє дві лінійки побутових акрилових ванн, в тому числі і гідромасажні - торгові марки EGO і RIVA pool.

Ми, як виробники побутових і бальнеологічних ванн, несемо повну відповідальність перед своїми споживачами за якість виробляємої продукції. Всі вироби підприємства - бальнеологічні і побутові ванни, медичні душові установки - виготовляються з дотриманням вимог безпеки, технічних і санітарно-гігієнічних норм, що підтверджується відповідними сертифікатами. Для клиєнтів надаються послуги по встановленню, монтажу, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню.

Гарантійне и постгарантійне обслуговування гідромасажних ванн 

Основними нашими пріорітетами є індивідуальний підхід до кожного клієнту, можливість виготовляти вироби нестандартної комплектації, професійна консультація і високий рівень сервису.

Ми цінуємо свою репутацію і прагнемо максимально задовільняти потреби і побажання  кожного клієнта.

  Відео про компанію