Продукція виробництва компанії «Поліпромсинтез» вже на протязі 20 років присутня на ринку і користується заслуженою довірою споживачів. Компанія є єдиним українським виробником обладнання для гідротерапії – бальнеологічних ванн і медичних душових установок, які постачаються как на український ринок, так і на експорт.

Асортимент обладнання виробництва «Поліпромсинтез» постійно поповнюється новими розробками. За останній рік було розроблено і запущено в серійне виробництво два нових вироби для гідротерапії: ванна з підводним ручним душ-масажем Aquilon і бальнеологічна ванна Vega. Обидві ванни відрізняються красивою сучасною формою і максимальною функціональністю гідромасажних систем.

Компанія прагне до постійного поліпшення і впровадження європейських стандартів менеджменту якості. Зараз відбувається адаптація організації роботи підприємства до стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (виробництво ванн і душових установок медичного призначення).

Вироби із склопластику та акрилу виготовляються під трьома торговими марками:

  • TM POLYPROMSYNTES – медичні бальнеологічні ванни і душові установки.
  • TM EGO – акрилові ванни, в тому числі гідромасажні. Придбати акрилові ванни TM EGO можна в мережі торгівельних гіпермаркетів «Епіцентр К».
  • TM RIVA pool – нова лінія акрилових ванн, з можливістю комплектації системами гідромасажу і аеромасажу.

Більш детальну інформацію стосовно ванн і душових установок виробництва Поліпромсинтез можна знайти у відповідних розділах сайту, або звернувшись до нас за телефоном, або електронною поштою.