Ремонт трубопроводу. Захист трубопроводів

Ремонт трубопроводів

Компанія "Поліпромсинтез" з 2000 року є одним з ведучих українських підприємств в області підсилення, ремонту і изолювання сталевих магістральних і технологічних трубопроводів.

Компанія "Поліпромсинтез" володіє великим технологічним потенціалом і сучасною науково-виробничою базою. Мы співпрацюємо з науково-дослідними організаціями, проводимо цельові дослідження по збільшенню терміну експлуатації трубопроводів на об'єктах нафтогазових комплексів, а також розробляємо і впроваджуємо нові технології.

У нас працює высококваліфікований штат співробітників, а спеціальна техніка і сучасне обладнання забезпечують можливість виконання робіт в складних трасових умовах, в короткі терміни і на найвищому технічному рівні.

Захист трубопроводів

Одна з розробок нашої компанії - композитні підсилюючі бандажі ППС (ТУ У 22887593.006.2000) для захисту трубопроводів.

Така технологія застосовується при проектуванні нових і оптимізації вже існуючих трубопроводів, і дозволяє за допомогою композитних підсилюючих бандажів розгружати трубопровод в зонах дефектів. Таким чином забезпечується захист трубопроводів від подальшого змінення геометрії труб під впливом різних факторів. При цьому зменшується рівень концентрації напруги і надкритичні дефекты переводяться в ранг докритичних. Трубопровод підсилюється на складних ділянках траси (наприклад, в разі осідання грунтової основи або розмивання внаслідок повіні), а також у високо навантажених перетинах на наземних ділянках. За допомогою композитних підсилюючих бандажів ППС забезпечується захист трубопроводів за рахунок підвищення несучої здатності протяжних ділянок трубопроводів, що дозволяє перевести їх в більш низьку категорію з метою усунення порушень вимог СНіП 2.05.06-85* по дотриманню мінімально-допустимих відстаней до об'єктів інфраструктури.

Композитні підсилюючі бандажі ППС (ТУ У 22887593.006. 2000), які ми пропонуємо, представляють собою технічний засіб - багатошарову композитну систему, виготовлену на основі полімерних і армуючих матеріалів. Вони встанавлюються на зовнішній поверхні ділянок діючих газопроводів або труб, під час їх будівництва або реконструкції (коли необходно ремонтувати трубопроводи). У випадку встановлення бандажів ППС на діючій ділянці трубопроводу, робота здійснюється без проведення вогневих робіт і можлива без припинення його експлуатації (за умови зниження тиску до рівня 70% від дозволеного експлуатаційного на період часу згідно з регламентом робіт при ремонті трубопроводу). Допустимий температурний діапазон експлуатації бандажів ППС від -60°С до +95°С. За умовою дотримання правил експлуатації трубопроводів, визначених нормативними актами, мінімальний термін служби бандажів ППС становить 30 років.

Захист і ремонт трубопроводу - визначення вартості робіт

Вартість робіт по захисту і ремонту трубопроводу) визначається багатьма фактороми:

 • довжиною ділянки трубопроводу і його зношеністю,
 • рельєфом місцевості,
 • сезоном року (зима або літо) та ін.

Для визначення кінцевої вартості робіт просто зателефонуйте нам - и наші спеціалісти оперативно прорахують кошторис необхідних робіт і термін їх виконання. Мы гарантуємо суворе дотримання терміну робіт з графіком, узгодженим з Вами.

Дана технологія дозволена до використання на об'єктах газотранспортних систем Россії і України і успішно застосовується з 2000 року. Серед наших замовників:

 • ОАО "Газпром",
 • ГК "Российские автомобильные дороги",
 • ДП "Трансбалкан Украина" АО "Трансбалкан" (Турция),
 • ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз Украины",
 • ДК "Укргаздобыча" НАК "Нафтогаз Украины",
 • ЗАО "Газтранзит",
 • ГАО "Черноморнефтегаз",
 • ОАО "Укртранснефть",
 • ОАО "Укрнефть".