Новини

ЗНИЖКА 10% на душову кафедру Proxima

Акція! З 15.04 до 31.05 діє знижка 10% від роздрібної ціни на душову кафедру Proxima. Знижка розповсюджується на обидва варіанти виконання кафедри - Proxima Basic і Proxima Lux.

Запрошуєм завітати на наш стенд на Медфорумі 2018

25 - 27 квітня 2018 р. в "КиївЕкспоПлазі" (ул. Салютна, 2-Б, м. Нивки) буде проходити виставка Міжнародний Медичний Форум. На стенді нашої компанії буде представлена бальнеологічна ванна для підводного ручного душ-масажу Aquilon HydroAero, а також душова кафедра Proxima Lux. Зпрошуєм всіх скористатись можливістю ознайомитись із зовнішнім виглядом і функціями обладнання, отримати консультацію нашого спеціаліста. Номер стенда - А-45. Чекаємо зустрічі на Медфорумі!

Ванна Vesta TM "EGO" тепер доступна в новому розмірі

Лінійка акрилових ванн торгової марки "EGO" поповнилась новою моделлю. Популярна прямокутна ванна Vesta тепер доступна також в розмірі 180х80 см. Завдяки сучасній формі та оптимальному співвідношенню ціна/якість, ванна Vesta вже завоювала популярність серед акрилових ванн в розмірах 170х70, 160х70 і 150х70 см. Глибина нової ванни - 43 см. Об'єм - 250 л. Таким чином, ванна достатньо простора для людини будь якої комплекції. Але витрата води при цьому не надто велика, що також важливо при виборі акрилової ванни. Акрилову ванну "EGO" Vesta 180х80 см можно придбати ексклюзивно в торговельній мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр К". Така ванна може бути укомплектована системою гідромасажа з 6 форсунок по бокам, 4 форсунки в зоні спини і 2 форсунки в зоні ніг. Гідромасажна ванна EGO Vesta 180х80 см зробить процес приняття ванни справжнім святом, допоможе зберегти красу і здоров'я.

Продукція Polypromsyntes на виставці Intercharm 2017

20 - 22 вересня в виставковому центрі МВЦ на м. Лівобережна традиційно проходила виставка Intarcharm. В цьому році було представлено рекордну кількість учасників, презентувавших різноманітні товари та послуги в індустрії краси і здоров'я. На стенді компанії "Поліпромсинтез" численні відвідувачі змогли оцінити дизайн і функціональність бальнеологічної ванни з підводним душ-масажем "Aquilon" і душової кафедри "Proxima". Представники приватного бизнесу - власники і менеджери спа-салонів, фітнес-центрів, клінік і санаторіїв - отримали відповіді на багато питань, що виникають при пошуку і виборі обладнання для спа.