Новини

Ванна Vesta TM "EGO" тепер доступна в новому розмірі

Лінійка акрилових ванн торгової марки "EGO" поповнилась новою моделлю. Популярна прямокутна ванна Vesta тепер доступна також в розмірі 180х80 см. Завдяки сучасній формі та оптимальному співвідношенню ціна/якість, ванна Vesta вже завоювала популярність серед акрилових ванн в розмірах 170х70, 160х70 і 150х70 см. Глибина нової ванни - 43 см. Об'єм - 250 л. Таким чином, ванна достатньо простора для людини будь якої комплекції. Але витрата води при цьому не надто велика, що також важливо при виборі акрилової ванни. Акрилову ванну "EGO" Vesta 180х80 см можно придбати ексклюзивно в торговельній мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр К". Така ванна може бути укомплектована системою гідромасажа з 6 форсунок по бокам, 4 форсунки в зоні спини і 2 форсунки в зоні ніг. Гідромасажна ванна EGO Vesta 180х80 см зробить процес приняття ванни справжнім святом, допоможе зберегти красу і здоров'я.

Продукція Polypromsyntes на виставці Intercharm 2017

20 - 22 вересня в виставковому центрі МВЦ на м. Лівобережна традиційно проходила виставка Intarcharm. В цьому році було представлено рекордну кількість учасників, презентувавших різноманітні товари та послуги в індустрії краси і здоров'я. На стенді компанії "Поліпромсинтез" численні відвідувачі змогли оцінити дизайн і функціональність бальнеологічної ванни з підводним душ-масажем "Aquilon" і душової кафедри "Proxima". Представники приватного бизнесу - власники і менеджери спа-салонів, фітнес-центрів, клінік і санаторіїв - отримали відповіді на багато питань, що виникають при пошуку і виборі обладнання для спа.

VIOLA 170х70 - нова прямокутна ванна Riva Pool

В асортименті акрилових ванн Riva Pool  - новинка. Прямоугольна ванна Viola 170х70 см ідеально підійде в ванну кімнату з сучасним дизайном. В ванні збережено баланс між красивою формою і строгістю, простотою. Глибина ванны - 41 см, оптимальна для зручного розміщення в ванні людини будь якої комплекції. Роздрібна ціна ванни - 3850 грн, доступна навіть для економного бюджету. Можна замовити цю модель з системою гідромасажа. Ціна ванни з системою гідромасажа із 12 форсунок, встановленої на зварний алюмінієвий каркас і укомплектовану фронтальною панеллю - 18095грн. Купити прямоугольну акрилову ванну Viola можна в магазинах, що вказані на сайті торгової марки Riva Pool.