Новини

Обладнання для гідротерапії Поліпромсинтез на весняних виставках 2019

В квітні 2019 р. наше обладнання було презентовано на двох виставках - Estet Beauty і Медичний форум. Дякуємо всім гостям виставок за інтерес до нашої продукції і сподіваємось на плідну співпрацю. До зустрічі на Інтершармі у вересні!

Нова ванна Evolution на Інтершармі 2018

На выставці Інтершарм 2018 була презентована нова ванна з підводним ручным душ-масажем Evolution. В порівнянні з іншими моделями, ванна має компактні розміри та економну витрату води. Ванна Evolution відповідає потребам невеликих і середніх спа салонів, в яких нема можливості виділити велику площу в приміщенні під зону гідротерапії. Можливість економити воду також дуже важлива, особливо для приватного бизнесу, оскільки це робить процедуру підводного душ-масажа більш конкурентною по ціні. 

Обладнання Polypromsyntes на Медфорумі 2018

Обладнання для гідротерапії виробництва "Поліпромсинтез" викликало велику зацікавленність на квітневій виставці Медфорум 2018. Численні відвідувачі виставки мали можливість переконатись у високій якості обладнання, отримати кваліфіковану консультацію менеджерів компанії-виробника. Ми були раді привітати у себе на стенді як представників медицини, так і операторів приватного спа бізнесу. До зустрічі на Медфорумі 2019!