Новини

Продукція Polypromsyntes на виставці Intercharm 2017

20 - 22 вересня в виставковому центрі МВЦ на м. Лівобережна традиційно проходила виставка Intarcharm. В цьому році було представлено рекордну кількість учасників, презентувавших різноманітні товари та послуги в індустрії краси і здоров'я. На стенді компанії "Поліпромсинтез" численні відвідувачі змогли оцінити дизайн і функціональність бальнеологічної ванни з підводним душ-масажем "Aquilon" і душової кафедри "Proxima". Представники приватного бизнесу - власники і менеджери спа-салонів, фітнес-центрів, клінік і санаторіїв - отримали відповіді на багато питань, що виникають при пошуку і виборі обладнання для спа.

VIOLA 170х70 - нова прямокутна ванна Riva Pool

В асортименті акрилових ванн Riva Pool  - новинка. Прямоугольна ванна Viola 170х70 см ідеально підійде в ванну кімнату з сучасним дизайном. В ванні збережено баланс між красивою формою і строгістю, простотою. Глибина ванны - 41 см, оптимальна для зручного розміщення в ванні людини будь якої комплекції. Роздрібна ціна ванни - 3850 грн, доступна навіть для економного бюджету. Можна замовити цю модель з системою гідромасажа. Ціна ванни з системою гідромасажа із 12 форсунок, встановленої на зварний алюмінієвий каркас і укомплектовану фронтальною панеллю - 18095грн. Купити прямоугольну акрилову ванну Viola можна в магазинах, що вказані на сайті торгової марки Riva Pool.

Обладнання для гідротерапії "Поліпромсинтез" на виставці MSF 14-16 березня 2017

Нова душова кафедра PROXIMA виробництва "Поліпромсинтез" викликала велику зацікавленість на виставці MSF-2017 "Медичний Спеціалізований Форум". Форум проходив у Міжнародному Виставковому Центрі в Києві з 14 по 16 березня. На наш стенд завітали представники реабілітаційних центрів, клінік, спа-центрів і салонів краси з Києва і багатьох інших регіонів України. Зрастаюча популярність гідромасажних процедур породжує попит на якісне та доступне по ціні гідротерапевтичне обладнання в індустрії краси і здоров'я. Крім душа Шарко, на нашому стенді можна було вивчити роботу гідромасажних систем ванни AQUILON. Особливістю даної ванни є розширений набір функцій: підводний ручний душ-масаж, підводний вакуумний масаж (пропонується тільки з ванною Aquilon), системи гідро і аеро масажу. Такий функціонал дозволяє проводити комплексні гідро масажні процедури з підвищеною эфективністю.

З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо всіх Клієнтів і Партнерів із святами Нового року та Різдва Христова! Бажаємо щоб 2017 рік приніс всім нам багато нових ідей, успішність в їх втіленні, нові горизонти в бізнесі! Здоров'я, мирного неба, любові і затишку в сім'ї! Колектив компанії "Поліпромсинтез"