Новини

Нова ванна Evolution на Інтершармі 2018

На выставці Інтершарм 2018 була презентована нова ванна з підводним ручным душ-масажем Evolution. В порівнянні з іншими моделями, ванна має компактні розміри та економну витрату води. Ванна Evolution відповідає потребам невеликих і середніх спа салонів, в яких нема можливості виділити велику площу в приміщенні під зону гідротерапії. Можливість економити воду також дуже важлива, особливо для приватного бизнесу, оскільки це робить процедуру підводного душ-масажа більш конкурентною по ціні. 

Обладнання Polypromsyntes на Медфорумі 2018

Обладнання для гідротерапії виробництва "Поліпромсинтез" викликало велику зацікавленність на квітневій виставці Медфорум 2018. Численні відвідувачі виставки мали можливість переконатись у високій якості обладнання, отримати кваліфіковану консультацію менеджерів компанії-виробника. Ми були раді привітати у себе на стенді як представників медицини, так і операторів приватного спа бізнесу. До зустрічі на Медфорумі 2019! 

Ванна Vesta TM "EGO" тепер доступна в новому розмірі

Лінійка акрилових ванн торгової марки "EGO" поповнилась новою моделлю. Популярна прямокутна ванна Vesta тепер доступна також в розмірі 180х80 см. Завдяки сучасній формі та оптимальному співвідношенню ціна/якість, ванна Vesta вже завоювала популярність серед акрилових ванн в розмірах 170х70, 160х70 і 150х70 см. Глибина нової ванни - 43 см. Об'єм - 250 л. Таким чином, ванна достатньо простора для людини будь якої комплекції. Але витрата води при цьому не надто велика, що також важливо при виборі акрилової ванни. Акрилову ванну "EGO" Vesta 180х80 см можно придбати ексклюзивно в торговельній мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр К". Така ванна може бути укомплектована системою гідромасажа з 6 форсунок по бокам, 4 форсунки в зоні спини і 2 форсунки в зоні ніг. Гідромасажна ванна EGO Vesta 180х80 см зробить процес приняття ванни справжнім святом, допоможе зберегти красу і здоров'я.